Duopol akcesoriaWkręty  
Wkręt farmerski G został zaprojektowany do mocowania cienkich fałdowych blach stalowych o profilu dachowym do konstrukcji drewnianej.
Wykonany jest ze stali węglowej utwardzanej powierzchniowo, ocynkowany elektrolitycznie 20um. Wyposażony w zredukowany punkt wiercący gwarantuje optymalne przewiercanie w krótkim czasie. Łącznik ma zamontowaną aluminiową podkładkę, której kształt zapewnia właściwe ułożenie materiału uszczelniającego EPDM. Uszczelka EPDM, po zamontowaniu, poprzez wulkanizowanie się na blasze gwarantuje szczelne połączenie, ponadto, nie traci elastyczności w czasie, oraz jest odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
Duopol wkrety
Duopol uszczelki
Dostarczamy kompletne systemy uszczelnień dla pokryć dachowych pod gąsiory, pas nadrynnowy, do wszystkich profili blach trapezowych oraz blachodachówek.

Uszczelki odznaczają się wysoką odpornością na warunki zewnętrzne, nie chłoną wody, są odporne na procesy starzenia i spełniają wszystkie wymogi stawiane dla tego produktu.

Dzięki unikalnemu systemowi uniwersalnych otworów wentylacyjnych pozwalają na prawidłowe procesy wietrzenia wewnętrznej części pokrycia dachowego.
Uszczelki

Duopol s.c.     39-200 Dębica      ul.Rzeszowska 108      tel.14 694 07 52     info@duopol.pl

DUOPOL Dachy
DUOPOL Okna
DUOPOL Drzwi
DUOPOL Bramy