duopol dębica rzeszowska 108WiroVent® - system kominka wentylacyjnego o regulowanym kącie nachylenia. Występuje w wersji nieizolowanej oraz izolowanej, która zapobiega kondensacji pary wodnej w przewodzie wentylacyjnym, jak również z wentylatorem mechanicznym, który jest przeznaczony do wymuszonego wywiewu powietrza z budynków mieszkalnych (np. kuchennych, sanitarnych) lub pomieszczeń użyteczności publicznej. Dużą zaletą jest cichobieżny, a zarazem wysokowydajny silnik elektryczny renomowanej firmy EBM. Wydajność: 305 m3/h, z możliwością płynnej regulacji za pomocą regulatora obrotów.
WiroVent® występuje o średnicy DN 110 lub DN 150 do dachówek, blachodachówek oraz pokryć bitumicznych. Do połączenia kominków z przewodami wentylacyjnymi służy rura przyłączeniowa, która jest dopasowana do dolnej średnicy zewnętrznej kominka. Taki zestaw pozwala na pionowe przejście przez połać dachową.
Wyposażenie kominków wentylacyjnych w okrągłą poziomicę, wbudowaną centralnie na środku daszka, pozwala doświadczonemu dekarzowi precyzyjnie ustawić kominek w pionie bez pomocy dodatkowych osób.
duopol dębica
duopol rzeszowska 108
kominki wentylacyjne dębica duopol dachy
kominki duopol dębicaDuopol s.c.     39-200 Dębica      ul.Rzeszowska 108      tel.14 694 07 52     info@duopol.pl

DUOPOL Dachy
DUOPOL Okna
DUOPOL Drzwi
DUOPOL Bramy