Bramy Dębica
Bramy garażowe segmentowe
Wykonane z segmentów grubości 4 cm wypełnionych pianą poliuretanową dzięki czemu stanowią bardzo dobrą izolację termiczną oraz akustyczną.
Bramy wyposażone są w zamek i rygiel zabezpieczający przed włamaniem. Obsługa bramy odbywa się ręcznie lub automatycznie przy pomocy siłownika ze zdalnym sterowaniem.
Montowane są za otworem wjazdowym, a podczas otwierania segmenty prowadzone są w górę po szynach i chowają się pod sufitem, dzięki takiemu rozwiązaniu otwarta brama nie zajmuje miejsca.
Dużym atutem bram segmentowych jest to, że podczas otwierania, a także w trakcie zamykania nie wymagają dodatkowej przestrzeni przed budynkiem oraz w garażu.
Bramy produkowane są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Bramy garażowe uchylne
Prosta, a zarazem bardzo solidna konstrukcja sprawia, że bramy uchylne są bardzo chętnie i często wybierane przez klientów.
Dla zwiększenia bezpieczeństwa i funkcjonalności użytkowania bramy uchylne standardowo wyposażone są  w zamek z dwupunktowym ryglowaniem, klamkę zewnetrzną i wewnętrzną, a także w linkę która umożliwia obsługę ręczną. Można zwiększyć komfort użytkowania poprzez montaż napędu elektrycznego sterowanego bezprzewodowym pilotem.
Aby zapewnić odpowiednią sztywność zewnętrzne poszycie bramy wykonane jest z blachy trapezowej grubości 0,5 mm powlekanej poliestrem.
W celu zwiększenia izolacyjności cieplnej możliwe jest wykonanie bramy z warstwą ocieplenia.Duopol s.c.     39-200 Dębica      ul.Rzeszowska 108      tel.14 694 07 52     info@duopol.pl

DUOPOL Dachy
DUOPOL Okna
DUOPOL Drzwi
DUOPOL Bramy