Veka

SoftLine 82 MD

Profile Softline 82 MD należą do najnowocześniejszych profili, posiadają wysoką efektywność energetyczną.

Ścianki zewnętrzne mają grubość 3 mm (z maksymalnym odchyleniem zaledwie +- 0,2 mm), co sprawia, że zgodnie z normą PN-EN 12608 są zaliczone do klasy A.

W ramie znajduje się 7 komór, natomiast w skrzydle 6. W obu zastosowano komorę wzmacniającą i stalowe profile, które usztywniają konstrukcję.

Pakiet trzy szybowy osadza się w profilu na dużej głębokość, czyli 25 mm, dzięki czemu okno ma lepsze właściwości cieplne i jest mniej narażone na wykraplanie się pary wodnej.

W profilach Softline 82 MD, poza dwiema uszczelkami – zewnętrzną i wewnętrzna – jest dodatkowa uszczelka środkowa, która poprawia parametry ochrony akustycznej i termicznej.
Uszczelki mogą być w kolorze czarnym, szarym lub karmelowym, co pozwala dopasować je do kolorystyki profili.

Profile Softline 82 MD mają 13-milimetrową oś wrębu okuciowego, dzięki czemu można w nich zamontować nowoczesne okucia oraz elementy specjalistyczne, a także antywłamaniowe.

P-Line

Rehau

Okna P-Line są produkowane z profili SYNEGO marki Rehau – renomowanego, cenionego na świecie producenta okien PVC. Profile charakteryzują się znakomitą wytrzymałością, stabilnością, a przy tym optymalnym stosunkiem ceny do jakości. Dzięki temu oferowane przez nas okna Rehau P-Line mogą się poszczycić znakomitą trwałością i funkcjonalnością, przy równoczesnej atrakcyjnej cenie.

Okna z profili Rehau SYNEGO to polecane rozwiązanie dla osób dbających o efektywność energetyczną. Cechują się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła, co sprawia, że już dziś spełniają wymagania energooszczędnego budownictwa przyszłości.

Okna z serii P-Line to gwarancja podwyższonego bezpieczeństwa budynku. Standardowe wyposażenie zawiera dwa punkty antywyważeniowe z opcją podwyższenia do klasy RC2. To sprawia, że podważenie okna prostymi narzędziami jest bardzo trudne lub wręcz niemożliwe, co znacznie wpływa na poziom ochrony domowników przed kradzieżą.
Okna P-Line są produkowane z dużą precyzją i starannością z wysokogatunkowych tworzyw odpornych na warunki atmosferyczne. To wszystko zapewnia wyjątkową szczelność, trwałość i niezawodność wyrobów na wiele lat. Ponadto wszystkie okna zostały dodatkowo objęte kilkuletnią gwarancją.
Modele z tej serii zaprojektowano z troską o przyrodę oraz wygodę i bezpieczeństwo użytkowników. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz doskonałej klasy materiałów pozwala skutecznie obniżyć zużycie energii w pomieszczeniu, utrzymując równocześnie komfort domowników.
Głębokość zabudowy 80mm z montowaną w standardzie uszczelką środkową gwarantują znakomitą ochronę przed hałasem.
Stworzone według najnowszych metod obliczeniowych profile zapewniają: najlepszą izolacyjność cieplną, optymalną stabilizację profilu i wysoki udźwig nawet przy ciężkim oszkleniu.
Trzy uszczelki obwodowe z długotrwałego elastycznego materiału o wysokiej jakości gwarantują niezmiennie znakomitą jakość okien pomimo upływu lat oraz zapewniają niezawodną ochronę przed przeciągami i wilgocią.
Specjalistyczne łączniki gwarantują możliwość optymalnego montażu w każdej sytuacji - zarówno na budowie, jak i przy remoncie.

Investline

Rehau

Investline to nowoczesny system okienny, spełniający wysokie oczekiwania w zakresie nienagannej jakości i konkurencyjnej ceny. Ponadczasowy design produktów Investline uzupełnia szeroka gama kolorów. Wysoka izolacyjność cieplna Investline stawia linię tych produktów w pierwszym rzędzie wyboru wielu inwestorów.

Okno PVC Investline zapewnia do 50% większą izolację termiczną w porównaniu z innymi oknami PVC. Inne właściwości, takie jak nowoczesna konstrukcja 6-komorowa, wzmocnione stalą profile ramowe oraz system okuć Winkhaus zapewniają wysoką stabilność i bezpieczeństwo. Podwójne uszczelnienie uszczelnienie zapewnia niezawodną ochronę przed wilgocią, przeciągami i hałasem, a opcjonalne potrójne oszklenie o współczynniku Ug = 0,5 W/m²K to znakomita izolacja cieplna nawet w wersji standardowej tego modelu.

Inwestycja na lata: Tworzywo odporne na warunki zewnętrzne i okucia najwyższej jakości pozwalają na wieloletnią eksploatację okien Investline.
Łatwość użytkowania: Niezwykle proste w czyszczeniu powierzchnie okien i ram..
Bezpieczeństwo to standard: Dostępne już dla podstawowego wyposażenia. Opcjonalnie do klasy RC2.
Głębokość zabudowy 80 mm z wartością Uf = 0,94 W/m˛K
6-komorowy system dla optymalnych wartości izolacyjnych.
Podwójne uszczelnienie gumami EPDM dla ochrony przed wiatrem i deszczem
Szare uszczelki w standardzie, opcjonalnie czarne
Stalowe zbrojenie dla statycznego bezpieczeństwa i funkcjonalności
Najwyższej jakości okucia – Winkhaus – ActivePilot Select
Okna PVC Investline wyposażone są standardowo w potrójnie szklenie, a co za tym idzie wykazują wartości Ug 0,5 W/m˛K.

Encore

Dobroplast

Nowatorski system ENCORE z wkładkami docieplającymi posiada perfekcyjne właściwości termoizolacyjne. Stworzony został z myślą o najlepszej ochronie Państwa domu oraz maksymalnej redukcji strat energii. Okna w systemie ENCORE dedykowane są w szczególności do budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Połączenie doskonałych parametrów izolacyjnych z atrakcyjną ceną sprawia, że okna ENCORE to wybór bez kompromisów.

Przyjemna atmosfera w mieszkaniu

Specjalne komory z dodatkowymi wkładkami termicznymi gwarantują najwyższe wartości izolacji termicznej i zapewniają przytulną atmosferę.

Wygląd
Klasyczny niezlicowany wygląd okien.
Długa żywotność
Dzięki odpornemu na warunki atmosferyczne tworzywu oraz wysokiej jakości okuciach, oknami możesz cieszyć się przez długie lata.
Nie wymagające konserwacji i łatwe w utrzymaniu czystości
Gładkie powierzchnie są przyjemne do czyszczenia i nie wymagają częstej konserwacji.

Profil o szerokości zabudowy 80 mm z wkładkami docieplającymi zapewnia doskonałe parametry termiczne profila
Stalowe wzmocnienia gwarantują sztywność całej konstrukcji i prawidłowe funkcjonowanie stolarki
Większa powierzchnia przeszklenia uzyskana przez obniżenie wysokości profilu, pozwala na lepsze doświetlenie pomieszczeń
Profil wykonany z wysokogatunkowego PVC nie zawiera ołowiu, co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę użytkowania bez szkodliwego wpływu na środowisko naturalne

Ovlo

Dobroplast

Okna Ovlo dzięki głębokości zabudowy 80 mm znajdują zastosowanie zarówno podczas renowacji, jak i w nowym budownictwie.

Wszechstronność

Dzięki głębokości zabudowy 80 mm systemy okienne Ovlo nadają się zarówno podczas renowacji, jak i w nowym budownictwie.

Design
Klasyczny czy okrągły wygląd Ovlo sprosta każdym wymaganiom designerskim.
Wygoda
Z energooszczędnymi oknami Ovlo (UW do 0,89 W/m˛K) dbasz o przyrodę i jednocześnie oszczędzasz na kosztach ogrzewania.
Trwałość
Ocynkowane wzmocnienia stalowe zapewniają maksymalną sztywność i stabilność oraz znakomitą funkcjonalność.
Wszechstronne warianty
Indywidualne kształty okien i okucia zapewniają najwyższy stopień swobody projektowania.
6-komorowy profil o szerokości zabudowy 80 mm zapewnia doskonałe parametry cieplne
mocny profil o podwyższonej sztywności gwarantuje większą swobodę w projektowaniu konstrukcji okien
delikatne zaokrąglenia nadające profilowi nowoczesny i elegancki wygląd
przy zastosowaniu pakietu 3-szybowego o współczynniku U=0.7 Wm2K możesz zaoszczędzić nawet do 20% wydatków na ogrzewanie
odpowiednią szczelność gwarantują uszczelki z EPDM

HST

Drzwi podnoszono-przesuwne

Drzwi podnoszono-przesuwne HST rozświetlają dom, stwarzają wyjątkową atmosferę oraz stanowią rozwiązanie oszczędzające miejsce dla bardzo dużych drzwi tarasowych oraz oranżerii. Wyposażone są w górne oraz dolne prowadnice, dzięki którym otwieranie i zamykanie odbywa się poprzez łagodne boczne przesuwanie.

Ten rodzaj drzwi tarasowych występuje w różnych wersjach. Państwo decydujecie o kierunku otwierania oraz o ilości elementów, z których mają składać się drzwi. Dla domów pasywnych zaleca się zastosowanie drzwi jednoskrzydłowych z biernym oraz ruchomym skrzydłem, ponieważ dają się one właściwie uszczelnić.

Zaletą drzwi podnoszono-przesuwnych jest możliwość uzyskania bardzo dużych przeszkleń.
Drzwi podnoszono-przesuwne HST mogą być dostosowane do Państwa danych konstrukcyjnych oraz indywidualnych preferencji. Oferujemy szerokie spektrum kolorów, wzorów oraz form. Drzwi podnoszono-przesuwne z PVC sprawdzą się szczególnie na tarasach, balkonach oraz w oranżeriach.
Rodzaj otwierania charakteryzuje się tym, iż skrzydło ruchome porusza się równolegle do skrzydła biernego, co oznacza dużą oszczędność miejsca oraz wygodę mieszkania
Właściwości termoizolacyjne drzwi podnoszono-przesuwnych HST stanowią barierę przed zimnem z zewnątrz oraz utrzymują przytulną atmosferę ciepła w pomieszczeniach. Wysokiej jakości szkła izolacyjne, izolowane termicznie wielokomorowe profile plastikowe, idealnie zamykające systemy okuć oraz systemy uszczelniające troszczą się o optymalną izolację termiczną i dźwiękoszczelną. Dzięki temu ma miejsce obniżenie zużycia energii, oszczędność kosztów ogrzewania, a spełnienie wysokich standardów rozporządzenia o energooszczędności (EnEV) nie jest żadnym problemem.

 

  • Głębokość zabudowy ościeżnicy 190 mm

  • Profile z blachy ocynkowanej o grubości 2 mm

  • Mikrowentylacja w standardzie

  • Standardowy próg EcoPass z szyna jezdną 10 mm lub opcjonalny próg EcoPass "bez barier" z szyną jezdną 5 mm

PSK

Drzwi uchylno-przesuwne

Drzwi równoległe uchylno-przesuwne lub też krócej: drzwi PSK, stosuje się przy wyjściach do ogrodu, na balkon lub taras. Drzwi tarasowe z funkcją uchylno-przesuwną to kombinacja okna uchylnego i drzwi przesuwnych, łączą w sobie ich zalety oraz stanowią idealną, tańszą alternatywę do drzwi podnoszono-przesuwnych HST. Drzwi tarasowe PSK, w odróżnieniu do drzwi podnoszono-przesuwnych HST, posiadają funkcję uchyłu, by zapewnić w mieszkaniu przepływ świeżego powietrza.

Równoległy mechanizm przesuwny na niemalże bezgłośnej szynie jezdnej zapobiega wystawaniu skrzydeł drzwi do mieszkania. Produkowane są one ze zwykłych profili okiennych, przez co wyglądają jak zwykłe okna. Skrzydła jednak są - zamiast otwierane do środka - równolegle przesuwane na jedną stronę. Gwarantują one bardzo dużą szczelność. Powstałe z systemów wielokomorowych oraz oszklenia izolacyjnego, drzwi tarasowe PSK oferują znakomitą izolację termiczną.

Z perspektywy ekonomicznej drzwi tarasowe PSK są tańsze od drzwi podnoszono-przesuwnych HST.
Mechanizm otwierania drzwi PSK nie nadaje się przede wszystkim do dużych przeszkleń.
Drzwi PSK posiadają normalny profil ramy, stąd również wyższy stopień niż drzwi podnoszono-przesuwne.
Mierzymy
Jesteś zdecydowany na zakup okien lub pokrycia dachowego.
Wystarczy zadzwonić, przyjedziemy, wymierzymy i przygotujemy kosztorys.
Liczymy
Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował Twój dach, okna lub drzwi, nic prostrzego zapraszamy do nas z projektem lub wymiarami, na ich podstawie wykonamy kosztorys.
Dowozimy
Zapewniamy specjalistyczny transport zakupionych u nas produktów przystosowanymi do tego celu pojazdami.
Montujemy
Profesjonalny, staranny i dokładny montaż z użyciem wysokiej jakości materiałów.
wyróżnia nas

Duopol s.c.     39-200 Dębica     ul.Rzeszowska 108     tel.14 694 07 52     info@duopol.pl