Rolety DębicaRolety materiałowe to najlepszy sposób ochrony przed promieniami słonecznymi, jest to także idealna metoda na zapewnienie sobie prywatności. Bardzo duży wybór materiałów, mnogość kolorów oraz różne warianty przezroczystości sprawiają, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszej ofercie odpowiedni produkt. Zastosowanie wysokiej jakości elementów aluminiowych oraz tkanin odpornych na promienie słoneczne jest gwarancją wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji.
Rolety materiałowe dostępne są w kilku wersjach:
Rolety mini to najtańsza opcja śród wszystkich rolet. Dzięki zastosowaniu uniwersalnych uchwytów można ją zamontować nie tylko do ramy okna ale także do ściany lub sufitu.
Roleta w zabudowie to wysoka estetyka wykonania i mocowania oraz funkcjonalność. Mocowana jest do listew przyszybowych, brzegi materiału ukryte są za aluminiowymi prowadnicami dzięki czemu cała roleta sprawia wrażenie jednolitej z oknem. Dodatkowo prowadnice podtrzymują tkaninę i umożliwiają jej swobodne prowadzenie nawet przy uchylonym oknie.
Roleta dzień-noc wykonana z podwójnej  tkaniny w poziome pasy naprzemiennie transparentne i zacieniające. Odpowiednie ustawienie rolety czyli ułożenie pasów względem siebie daje możliwość regulacji ilości dostającego się do wnętrza światła. Rolety mogą być wykonane jako wolnowiszące lub w zabudowie.Duopol s.c.     39-200 Dębica      ul.Rzeszowska 108      tel.14 694 07 52     info@duopol.pl

DUOPOL Dachy
DUOPOL Okna
DUOPOL Drzwi
DUOPOL Bramy