Rolety wewnętrzne materiałowe

Rolety materiałowe to najlepszy sposób ochrony przed promieniami słonecznymi, jest to także idealna metoda na zapewnienie sobie prywatności. Bardzo duży wybór materiałów, mnogość kolorów oraz różne warianty przezroczystości sprawiają, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie w naszej ofercie odpowiedni produkt. Zastosowanie wysokiej jakości elementów aluminiowych oraz tkanin odpornych na promienie słoneczne jest gwarancją wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji.

Rolety materiałowe dostępne są w kilku wersjach:

Roleta w zabudowie

Roleta w zabudowie to wysoka estetyka wykonania i mocowania oraz funkcjonalność. Mocowana jest do listew przyszybowych, brzegi materiału ukryte są za aluminiowymi prowadnicami dzięki czemu cała roleta sprawia wrażenie jednolitej z oknem. Dodatkowo prowadnice podtrzymują tkaninę i umożliwiają jej swobodne prowadzenie nawet przy uchylonym oknie.

 

 

Roleta mini

Rolety mini to najtańsza opcja wśród wszystkich rolet. Dzięki zastosowaniu uniwersalnych uchwytów można ją zamontować nie tylko do ramy okna ale także do ściany lub sufitu.

Roleta dzień - noc

Roleta dzień-noc wykonana z podwójnej  tkaniny w poziome pasy naprzemiennie transparentne i zacieniające. Odpowiednie ustawienie rolety czyli ułożenie pasów względem siebie daje możliwość regulacji ilości dostającego się do wnętrza światła. Rolety mogą być wykonane jako wolnowiszące lub w zabudowie.
Mierzymy
Jesteś zdecydowany na zakup okien lub pokrycia dachowego.
Wystarczy zadzwonić, przyjedziemy, wymierzymy i przygotujemy kosztorys.
Liczymy
Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował Twój dach, okna lub drzwi, nic prostrzego zapraszamy do nas z projektem lub wymiarami, na ich podstawie wykonamy kosztorys.
Dowozimy
Zapewniamy specjalistyczny transport zakupionych u nas produktów przystosowanymi do tego celu pojazdami.
Montujemy
Profesjonalny, staranny i dokładny montaż z użyciem wysokiej jakości materiałów.
wyróżnia nas

Duopol s.c.     39-200 Dębica     ul.Rzeszowska 108     tel.14 694 07 52     info@duopol.pl