duopol parapety debica

Parapety

Parapety wewnętrzne z aglomarmuru

Aglomarmur jest materiałem składającym się z wyselekcjonowanych łupków z kamienia naturalnego stanowiącego 95% masy oraz żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa. Występuje w pełnej gamie kolorystycznej a jego jednolitość barwy pozwala na stosowanie na dużych powierzchniach. Dodatkowo aglomarmur daje możliwość tworzenia oraz powielania wzorów i kolorów, co jest jednym z jego podstawowych atutów w aranżacji i dekoracji wewnętrznej. Parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego przeznaczone są do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium. Ze względu na różnice w strukturze materiału konglomeraty drobnoziarniste w stosunku do gruboziarnistych mają trzykrotnie mniejszą nasiąkliwość (absorpcję wody), dwukrotnie większą wytrzymałość na zginanie, o ok. 30% większą wytrzymałość na ściskanie. Fizyczno-mechaniczne właściwości aglomarmuru przewyższają często te charakterystyczne dla kamienia naturalnego. Jest to materiał wytrzymały na uderzenia i ścieranie, odporny na ekstremalne temperatury i lżejszy niż kamień naturalny. Mała absorpcja wody chroni aglomarmur przed poplamieniem i czyni go łatwym w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości.

Galeria - kolory parapetów z aglomarmuru

baltic-grey
beige-luna
belgian-night
botticino
breccia-aurora
breccia-oniciata
calacatta
carnico
carrara-micro
crystal-white
grigio-londra
misty-white
new-marfil
olympo
polare
portoro
rasotica
rigel
rosa-del-garda
rosso-asiago
silver-grey
sole
travertino
venus
verde-alpi

Parapety wewnętrzne PCV

Parapety wewnętrzne komorowe PCV odznaczają się trwałością, odpornością na wilgoć, promieniowanie UV i wahania temperatur, są estetyczne, odporne na zarysowania, niepalne oraz łatwe w obróbce i montażu. Dzięki gładkiej powierzchni są idealne w utrzymaniu czystości. Parapety wewnętrzne są dekoracyjne i dobrze wyprofilowane. Pasują do każdego typu okna.

Wszystkie produkty są nietoksyczne i trudnozapalne, odporne na zmienne warunki atmosferyczne, czynniki biologiczne oraz większość chemikaliów. Nie zmieniają kolorów, nie korodują i nie pękaja pod wpływem temperatury. Ich wysoką jakość potwierdzają posiadane atesty i aprobaty techniczne.

Galeria - kolory parapetów pcv

pcv-bialy
pcv-cappuccino
pcv-grafit
pcv-mahon
pcv-marmur
pcv-olcha
pcv-orzech
pcv-wenge
pcv-winchester
pcv-zlotydab

Nakładka parapetowa, renowacyjna

Nakładka parapetowa jest przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem na renowację starych lub zniszczonych parapetów betonowych, z lastriko lub drewna. Dzięki nakładkom nie ma konieczności demontażu starych parapetów, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze, a prosty montaż nie wymaga wykuwania istniejących parapetów.  Oferowane nakładki są estetyczne, trwałe i odporne na zarysowania, niepalne, a także łatwe w obróbce i montażu. Dzięki gładkiej powierzchni są idealne w utrzymaniu czystości.

Galeria - kolory nakładek parapetowych

pcv-bialy
pcv-marmur
pcv-olcha
pcv-orzech
pcv-zlotydab

Parapety zewnętrzne stalowe oraz aluminiowe

Parapety zewnętrzne są produkowane z najwyższej jakości ocynkowanych blach stalowych oraz aluminiowych, zabezpieczonych warstwą powłoki lakierniczej.
Ponieważ są bardzo odporne na warunki atmosferyczne, idealnie spełniają swoją funkcję na zewnątrz budynków, poza tym są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości

Galeria - kolory parapetów stalowych

orzech
złoty dąb
wenge
winchester
ciemny grafitowy
grafitowy
brązowy
ciemny brązowy
szary
bialy
Mierzymy
Jesteś zdecydowany na zakup okien lub pokrycia dachowego.
Wystarczy zadzwonić, przyjedziemy, wymierzymy i przygotujemy kosztorys.
Liczymy
Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował Twój dach, okna lub drzwi, nic prostrzego zapraszamy do nas z projektem lub wymiarami, na ich podstawie wykonamy kosztorys.
Dowozimy
Zapewniamy specjalistyczny transport zakupionych u nas produktów przystosowanymi do tego celu pojazdami.
Montujemy
Profesjonalny, staranny i dokładny montaż z użyciem wysokiej jakości materiałów.
wyróżnia nas

Duopol s.c.     39-200 Dębica     ul.Rzeszowska 108     tel.14 694 07 52     info@duopol.pl