Moskitiery DębicaMoskitiera stanowi idealną ochronę przed komarami, muchami i innymi owadami które w sposób natrętny mogą uprzykrzać nam życie.
Siatka moskitiery wykonana jest z włókna szklanego dzięki czemu jest niezwykle trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Ramka wykonana jest z wysokiej jakości aluminium dzieki czemu cała moskitiera jest solidna i bardzo lekka.
Moskitiery drzwiowe wykonane są z siatki z włókna szklanego oraz ramki ze specjalnego profilu aluminiowego mocowanego na trzech zawiasach do futryny drzwi po jednej stronie oraz na magnetycznych zatrzaskach po drugiej stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy normalnie korzystać z drzwi, wychodzić na taras lub balkon.
moskitiery | Duopol
Moskitiery okienne można stosować do każdego typu stolarki okiennej zarówno  pcv jak i drewnianej. Prosty montaż polegający na przekręceniu obrotowych uchwytów znajdujących się na całym obwodzie moskitiery jest bardzo trwały i solidnie mocuje ramkę moskitiery do ramy okna. Dzięki obrotowym uchwytom montaż jest bezinwazyjny i nie narusza struktury okna.Duopol s.c.     39-200 Dębica      ul.Rzeszowska 108      tel.14 694 07 52     info@duopol.pl

DUOPOL Dachy
DUOPOL Okna
DUOPOL Drzwi
DUOPOL Bramy