Moskitiery

Moskitiera stanowi idealną ochronę przed komarami, muchami i innymi owadami które w sposób natrętny mogą uprzykrzać nam życie.

Siatka moskitiery wykonana jest z włókna szklanego dzięki czemu jest niezwykle trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Ramka wykonana jest z wysokiej jakości aluminium dzieki czemu cała moskitiera jest solidna i bardzo lekka.

Moskitiera okienna

Moskitiery okienne można stosować do każdego typu stolarki okiennej zarówno  pcv jak i drewnianej. Prosty montaż polegający na przekręceniu obrotowych uchwytów znajdujących się na całym obwodzie moskitiery jest bardzo trwały i solidnie mocuje ramkę moskitiery do ramy okna. Dzięki obrotowym uchwytom montaż jest bezinwazyjny i nie narusza struktury okna.

Moskitiera drzwiowa

Moskitiery drzwiowe wykonane są z siatki z włókna szklanego oraz ramki ze specjalnego profilu aluminiowego mocowanego na trzech zawiasach do futryny drzwi po jednej stronie oraz na magnetycznych zatrzaskach po drugiej stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy normalnie korzystać z drzwi, wychodzić na taras lub balkon.
Mierzymy
Jesteś zdecydowany na zakup okien lub pokrycia dachowego.
Wystarczy zadzwonić, przyjedziemy, wymierzymy i przygotujemy kosztorys.
Liczymy
Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował Twój dach, okna lub drzwi, nic prostrzego zapraszamy do nas z projektem lub wymiarami, na ich podstawie wykonamy kosztorys.
Dowozimy
Zapewniamy specjalistyczny transport zakupionych u nas produktów przystosowanymi do tego celu pojazdami.
Montujemy
Profesjonalny, staranny i dokładny montaż z użyciem wysokiej jakości materiałów.
wyróżnia nas

Duopol s.c.     39-200 Dębica     ul.Rzeszowska 108     tel.14 694 07 52     info@duopol.pl